SOLVAPERSE Serisi Pastalar

Solvaperse Serisi Solvent Bazlı Boya Sistemlerine Yönelik Pigment Dispersiyonları

Solvaperse Serisi Pastalar, solvent bazlı boya sistemleri için dizayn edilmiş pigment dispersiyonlarıdır. Hali hazırda Solvaperse serisi altında LO, RPD, NC ve EPX olmak üzere 4 ana ürün grubu yer almaktadır.

Solvaperse LO Serisi      – Uzun yağlı alkid Sistemler için Pigment Dispersiyonları

Solvaperse RPD Serisi   – Kısa yağlı alkid Sistemler için Pigment Dispersiyonları

Solvaperse NC Serisi      – Nitroselüloz Sistemler için Pigment Dispersiyonları

Solvaperse EPX Serisi    – Solventli ve Solventsiz Epoksi Sistemler için Pigment Dispersiyonları

Her bir ürün grubu kendi reçine sistemi içerisinde dispersiyon edilmektedir. Böylece bu grup ürünler kullanılacakları boya sistemleri içerisinde en yüksek verimliliği ve uyumluluğu göstermektedir.

Geniş Ürün Gamı

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde gerek iç cephe gerekse de dış cephe uygulamalarına yönelik ürünler sunulmaktadır. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek performans ve ekonomik çözümler önerilmektedir.

 

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden Solvaperse serisi pigment pastalar, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

 

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Solvaperse serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.

Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

Yazılım ve Reçete Çözüm Önerileri

Ortak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile birlikte en son teknolojiye sahip renk ölçüm ve yazılım çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çok geniş bir veri tabanına sahip reçete çözüm önerileri firmamız tarafından sağlanabilmektedir