PIGMAPRINT PLAST Serisi Plastisoller

Pigmaprint Plast Serisi Plastisoller

Pigmaprint Plast Serisi Plastisol ürünler PVC esaslı yüksek verimliliğe sahip tekstil baskı mürekkepleridir. Hali hazırda Pigmaprint Plast serisi altında 2 ana ürün grubu yer almaktadır.

Pigmaprint Plast Serisi                 – Klasik Plastisol Ürünleri

Pigmaprint Plast ECO Serisi       – Fitalat İçermeyen Plastisol Ürünleri

Geniş Ürün Gamı

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde çok farklı renk seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca ürün gamı içerisinde farklı ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş beyaz ürünler ve efekt ürünleri bulunmaktadır. 

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden Pigmaprint Plast serisi Plastisoller sektörünün lideri yüksek performans kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

 

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Pigmaprint Plast serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır. 

Güncel Mevzuatlara Uygun Çözümler

Pigmaprint Plast ECO Serisi ürünler, tekstil sektörü için güncel malzeme güvenlik kriterlerini sağlayacak şekilde üretilmektedirler. Tekstil sektöründe, güncellenen mevzuatlar ile çok hassas kriterler devreye alınmıştır. Birçok hammadde üreticisi bu kriterler için garanti verememektedir. Güray Kimya olarak üretim öncesi giren her girdinin ayrı ayrı testleri yapılmaktadır. Kriterlere uygun bulunan hammaddeler ile kontrollü bir üretim prosesi  yürütülmekte ve çıkan her parti ürünün akredite kurumlarda testleri yapılmaktadır. Bu testler sonucunda ancak uygun olan ürünler Pigmaprint Plast ECO markası altında dolum yapılarak piyasaya sunulmaktadır.