UNIPASTE TINT Serisi Pastalar

UNIPASTE TINT SERISI : RENKLENDIRME SİSTEMLERİ İÇİN UNIVERSAL RENK PASTALARI

UNIPASTE TINT Serisi Pastalar, uzun yağlı, rapid,  selülozik, hammerton, solventli solventsiz epoxy, çift kompenentli akrilik boya, marine boya grubu v.b. reçine gruplarına uyumlu yüksek performansa sahip universal pigment dispersiyonlarıdır. İlgili ürünlerden solventli sistemler kadar su bazlı sistemlerde de yüksek performans alınmaktadır. Volumetrik kontroller ile Kalite Kontrol süreçleri yürütüldüğü için Unipaste Tint Serisi ürünler, renklendirme sistemlerinde kullanıma uygundur.

Ekonomik Çözümler

Uzun süreli AR-GE süreci ve sektörde farklı aplikasyonlarda denemeler sonucu piyasaya sunulan Unipaste Serisi ürünler ile, tek bir ürün ile farklı aplikasyonlarda yüksek performans elde edilmektedir. Böylece artan rekabet ortamında stok maliyetlerini
düşürmek için önemli bir seçenek sunulmaktadır.

Geniş Ürün Gamı

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde gerek iç cephe gerekse de dış cephe uygulamalarına yönelik ürünler sunulmaktadır. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek performans ve ekonomik çözümler önerilmektedir. 

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden Unipaste serisi pigment pastalar, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Unipaste Tint serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.
Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

Yazılım ve Reçete Çözüm Önerileri

Ortak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile birlikte en son teknolojiye sahip renk ölçüm ve yazılım çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çok geniş bir veri tabanına sahip reçete çözüm önerileri firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Renklendirme (TINTING) Sisteme Uyumluluk

Unipaste Tint serisi ürünler ile renklendirme sistemine çabuk ve hızlı bir geçiş yapılabilir. İster geniş bir veri tabanına sahip olduğumuz mevcut baz sistemleri ile hemen bu sisteme geçiş yapabilirsiniz. İsterseniz de kolay ve hızlı bir süreçte kendi baz sisteminize adapte edebilirsiniz.