TINT-EX Serisi Pastalar

Perfect TINT-EX Serisi Renklendirme Sistemleri İçin Su Bazlı Renk Pastaları

PERFECT TINT-EX Serisi Pastalar su bazlı pigment dispersiyonlarıdır. Volumetrik kontroller ile Kalite Kontrol süreçleri yürütüldüğü için Perfect TINT-EX Serisi ürünler, renklendirme sistemlerinde kullanıma uygundur.

Ekonomik Çözümler- Hem Renklendirme Sistemi Hem İşletme Bazında Renklendirme

Uzun süreli AR-GE süreci ve sektörde farklı ürünlerde denemeler sonucu piyasaya sunulan TINT-EX Serisi ürünler ile, tek bir ürün ile hem renklendirme sistemlerinde hem de işletme bazlarında renklendirme yapabilmek mümkündür. Alışıla gelmiş renklendirme sistemi ürünlerinin yüksek maliyetleri nedeniyle işletmede kullanımları bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmemektedir. TINT-EX Serisinin optimum konsanstrasyon ve maliyet avantajları sayesinde bu fark ortadan kalmaktadır. Böylece istenilen renkler işletmede ve makine sistemlerinde birebir aynı reçeteler ile yapılabilmektedir. Bu sayede elde edilen renklerin renk yönü ve renk metamerisi sorunları ortadan kalkmaktadır.

Geniş Ürün Gamı ve Ekonomik Çözümler

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde gerek iç cephe gerekse de dış cephe uygulamalarına yönelik ürünler sunulmaktadır. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek performans ve ekonomik çözümler önerilmektedir.

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden TINT-EX serisi pigment pastalar, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan TINT-EX serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

Yazılım ve Reçete Çözüm Önerileri

Ortak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile birlikte en son teknolojiye sahip renk ölçüm ve yazılım çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çok geniş bir veri tabanına sahip reçete çözüm önerileri firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Renklendirme (TINTING) Sisteme Uyumluluk

Perfect TINT-EX serisi ürünler ile renklendirme sistemine çabuk ve hızlı bir geçiş yapılabilir. İster geniş bir veri tabanına sahip olduğumuz mevcut baz sistemleri ile hemen bu sisteme geçiş yapabilirsiniz. İsterseniz de kolay ve hızlı bir süreçte kendi baz sisteminize adapte edebilirsiniz.