PERFECT Serisi Pastalar

PERFECT SERİSİ BOYA SEKTÖRÜNE YÖNELİK SU BAZLI RENK PASTALARI

PERFECT Serisi ürünler su bazlı pigment dispersiyonlarıdır. Gravimetrik kontroller ile Kalite Kontrol süreçleri yürütüldüğü için Perfect Serisi ürünler dekoratif boyaların işletme bazında renklendirilmesi için uygundur. Ürünlerin içeriğinde bağlayıcı bulunmamaktadır.

GENİŞ ÜRÜN GAMI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde gerek iç cephe gerekse de dış cephe uygulamalarına yönelik ürünler sunulmaktadır. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek performans ve ekonomik çözümler önerilmektedir.

YEREL ÜRETİCİ

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden Perfect serisi pigment pastalar, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

YEREL ÇÖZÜMLER

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Perfect serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.

Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

YEREL ÇÖZÜMLER

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan TINT-EX serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.

Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

YAZILIM VE REÇETE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Ortak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile birlikte en son teknolojiye sahip renk ölçüm ve yazılım çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çok geniş bir veri tabanına sahip reçete çözüm önerileri firmamız tarafından sağlanabilmektedir.