UNIPASTE Serisi Pastalar

Unipaste Serisi Boya Sektörüne Yönelik Universal Renk Pastaları

Unipaste Serisi Pastalar, uzun yağlı, rapid, selülozik, hammerton, solventli solventsiz epoxy, çift kompanentli akrilik boya, marine boya grubu v.b. reçine gruplarına uyumlu yüksek performansa sahip Universal pigment dispersiyonlarıdır. İlgili ürünlerden solventli sistemler kadar su bazlı sistemlerde de yüksek performans alınmaktadır. Gravimetrik kontroller ile Kalite Kontrol süreçleri yürütüldüğü için Unipaste Serisi ürünler boyaların işletme bazında renklendirilmesi için uygundur.

Ekonomik Çözümler

Uzun süreli AR-GE süreci ve sektörde farklı aplikasyonlarda denemeler sonucu piyasaya sunulan Unipaste Serisi ürünler ile tek bir ürün ile farklı aplikasyonlarda yüksek performans elde edilmektedir. Böylece artan rekabet ortamında stok maliyetlerini düşürmek için önemli bir seçenek sunulmaktadır. 

 

Geniş Ürün Gamı

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde gerek iç cephe gerekse de dış cephe uygulamalarına yönelik ürünler sunulmaktadır. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek performans ve ekonomik çözümler önerilmektedir.

 

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden Unipaste serisi pigment pastalar, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite
kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik
Çözümler sunulmaktadır.

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Unipaste serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır. Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

Yazılım ve Reçete Çözüm Önerileri

Ortak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile birlikte en son teknolojiye sahip renk ölçüm ve yazılım çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çok geniş bir veri tabanına sahip reçete çözüm önerileri firmamız tarafından sağlanabilmektedir.