TRANSWOOD Serisi Pastalar

Transwood Ahşap Sektörüne Yönelik Pigment Dispersiyonları

Transwood Serisi ürünler mükemmel dispersiyon kalitesi ve çok ince tanecik boyutunda (1mikron altı) transparan pigment dispersiyonlarıdır.

Ürün Özellikleri

  • Çok parlak efektler elde edilmektedir.
  • Transwood Serisi Yüksek renk verimine sahip transparan ürünlerdir.
  • Boyarmaddelere kıyasla çok yüksek haslıklı ürünlerdir.
  • Şeffaf farklı bazlar ile mükemmel uyum sağlar.
  • Uzun sürede stabil kalan mükemmel formüle sahiptirler.

Transwood Serisi Ürünleri Temel Kullanım Alanları;

  • Birçok farklı uygulama için ahşabın renklendirilmesi
  • Şeffaf ahşap boyaları

Geniş Ürün Gamı

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde tüm dış dış cephe uygulamalarında yüksek haslıklara sahip çok sayıda farklı renk elde edilmesine olanak sağlar.

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir A.O.S.B fabrikamızda üretimi devam eden Transwood serisi pigment pastalar, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Transwood serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.

Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

Reçete Çözüm Önerileri

Ortak çalıştığımız çözüm ortaklarımız ile birlikte en son teknolojiye sahip renk ölçüm ve yazılım çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca çok geniş bir veri tabanına sahip reçete çözüm önerileri firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Su ve Solvent Bazlı Ürün Gamları

Transwood Serisi bünyesinde Uzun Yağlı Alkidli sistemler için Transwood LO serisi ve Su bazlı sistemler için Transwood WS serisi olmak üzere temelde 2 ayrı ürün grubu içermektedir. Bu iki ana gruptan sürekli stok bulundurulmakla beraber ayrıca mevcut renk gamının müşteri özelinde Kısa Yağlı ve Nitroselüloz sistemler için de özel üretimleri yapılabilmektedir.