PIGMAPRINT Serisi Pastalar

Pigmaprint Serisi Su Bazlı Tekstil Baskı ve Boyama Ürünleri

Güray Kimya tarafından üretilmekte olan tekstil sektörüne yönelik ürünler Pigmaprint markası altında pazarlanmaktadır. Pigmaprint serisi ürünlerin tamamı su bazlıdır. Pigmaprint Serisi altında, aşağıdaki ürün grupları yer almaktadır.

– Pigment Renk Pastaları

– Kullanıma Hazır ve Özel Efekt Ürünleri

– Binder ve Kıvamlaştırıcılar

– Baskı ve Boyama Yardımcı Kimyasalları

Geniş Ürün Gamı Ve Ekonomik Çözümler

Geniş bir ürün yelpazesine sahip ürün gamı sayesinde farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunulmaktadır. Ayrıca farklı uygulamalar için yüksek performans ve ekonomik çözümler önerilmektedir.

Yerel Üretici

Hali hazırda İzmir AOSB fabrikamızda üretimi devam eden Pigmaprint serisi ürünler, sektörünün lideri yüksek performans pigmentler ve kimyasallar kullanılarak üretilmektedir. Sürdürülebilir kalite anlamında sabit kaynaklar ile çalışılmasına rağmen çok ciddi bir hammadde kalite kontrol süreci uygulanmaktadır. Gerek giriş gerekse de nihai ürün kalite kontrol süreci en son teknolojik imkanlar ve cihazlar ile devam ettirilmektedir. Bu sayede Uluslararası Kalitede Ekonomik Çözümler sunulmaktadır.

Yerel Çözümler

İzmir’de bulunan merkez depomuzda standart ürün gamında yer alan Pigmaprint serisi ürünlerden sürekli stok bulunmaktadır. Ayrıca müşteri özelinde, hızlı ve çözüme yönelik özel ürün üretimi seçenekleri de sunulmaktadır.

Türkiye geneline yayılmış geniş bayi ve teknik destek ekibimiz sayesinde bölgesel olarak da gerek hızlı ürün sevkiyatı gerekse de teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.

Güncel Mevzuatlara Uygun Çözümler

Pigmaprint Serisi ürünler, tekstil sektörü için güncel malzeme güvenlik kriterlerini sağlayacak şekilde üretilmektedirler. Tekstil sektöründe, güncellenen mevzuatlar ile çok hassas kriterler devreye alınmıştır. Birçok hammadde üreticisi bu kriterler için garanti verememektedir. Güray Kimya olarak üretim öncesi giren her girdinin ayrı ayrı testleri yapılmaktadır. Kriterlere uygun bulunan hammaddeler ile kontrollü bir üretim prosesi yürütülmekte ve çıkan her parti ürünün akredite kurumlarda testleri yapılmaktadır. Bu testler sonucunda ancak uygun olan ürünler Pigmaprint markası altında dolum yapılarak piyasaya sunulmaktadır.